01
Які перспективи має дитина у Push Team?
Діти, які починають тренуватися в Push Team, вже з 2 місяця підготовки беруть участь у клубному чемпіонаті Push Championship, який спеціально був розроблений для того, щоб абсолютно всі діти, навіть новачки, отримували свій перший ігровий досвід та розвивалися.  Регулярна ігрова практика - це невід'ємна частина підготовки спортсмена, яка дозволяє тренуватись набагато продуктивніше, краще зрозуміти, які аспекти гравця необхідно покращити. Також участь у змаганнях стрімко підвищує мотивацію та інтерес дитини до занять спортом.Тож у Пуш Тім діти не чекають роками, доки їм дозволять грати на змаганнях, а грають уже з перших місяців. У Push Championship між собою грають діти з усіх наших українських філій - Київ, Харків, Кременчук та Кропивницький.
02
ВЮБЛ та Національна збірна
Після закінчення сезону клубного чемпіонату Push Championship найкращі команди та найкращі гравці, які проявили себе, проходять відбір та можуть потрапити до збірних команди Push Team, які готуються до участі у національному юнацькому чемпіонаті з баскетболу – Всеукраїнська Юнацька Баскетбольна Ліга (ВЮБЛ). Участь у ВЮБЛ - це вже серйозний крок у напрямі великого спорту та професійного розвитку, який відкриває змагальні можливості у Європі та США. Саме тому у нашому клубі на сьогодні зібрані 18 полупрофесійних юнацьких команд.
Також наші спортсмени входять до основного складу Національної збірної України U16.
03
Найкращі гравці ВЮБЛ  отримують стипендію
Найкращі гравці та команди після завершення сезону ВЮБЛ проходять відбір та мають можливість потрапити до наших збірних команд, які представляють Україну та Push Team на Європейській арені. Наші команди грають у А-дивізіоні EYBL (European Youth Basketball League), де входять до ТОП-16 команд Європи.
Для підтримки наших команд найвищого рівня Push Team надає стипендії для всіх гравців даних команд. Ці стипендії повністю покривають витрати гравців протягом усього ігрового сезону на трансфер до Європи та назад, участь у Євролізі, харчування та проживання.
04
Євроліга
Під час ігор Євроліги присутні спортивні агенти та представники професійних баскетбольних клубів та студентських команд з міжнародним досвідом, які постійно переглядають гравців. Найрезультативніші та найефективніші гравці отримують від агентівта представників професійних клубів пропозиції на часткові чи повні спортивні стипендії на навчання у Європейських чи Американських школах, коледжах чи вузах, та контракти у професійні команди.
05
Професійна кар'єра в Україні
Наш клуб має багато перспектив для розвитку професійних спортсменів в Україні. Першою сходинкою до гри на найвищому рівні може бути участь у Студентській лізі. Push Team співпрацює з найкращими навчальними закладами у містах та у кожному з них має команду Студентської ліги, де беруть участь студенти ВНЗів.
Наступним етапом професійного розвитку є участь у Першій лізі. Перша ліга - це найнижчий дивізіон у Національному чемпіонаті України, який є гарною можливістю для розвитку баскетболістів 18-24 років перед перспективою потрапляння у Вищу та Супер лігу. Також клуб Push Team має дві команди Вищої ліги. Це команди, у яких наші найталановитіші спортсмени отримують ігровий досвід проти кращих колективів України та мають заробітну плату, як професійні гравці.
Залишилися питання? Зв'яжіться з нами
+380 95 832 25 27
Підписуйтесь на наші соціальні мережі:
Заповніть, будь ласка, контактну форму
Дякуємо, ми зв`яжемось з вами
Найближчим часом з Вами зв'яжеться адміністратор Push Team.
Oops! Something went wrong while submitting the form.